Fotelik samochodowy Cybex Cloud Q Autumn Gold

Fotelik Cloud Q jest zwycięzcą w teście bezpieczeństwa w grupie 0+ przeprowadzonym przez niemiecki Stiftung Warentest (06/2015). Jako jedyny fotelik otrzymał wynik "bardzo dobry". Nowa płaska pozycja poza autem.  Nadzwyczajna ochrona i komfort w samochodzie i poza nim.

Więcej szczegółów

Na zamówienie

999,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Fotelik Cloud Q jest zwycięzcą w teście bezpieczeństwa w grupie 0+ przeprowadzonym przez niemiecki Stiftung Warentest (06/2015). Jako jedyny fotelik otrzymał wynik "bardzo dobry". Nowa płaska pozycja poza autem. Rezultatem jest doskonała symbioza fenomenalnego bezpieczeństwa i nowego systemu podróżnego. Nadzwyczajna ochrona i komfort w samochodzie i poza nim.

  • Ergonomiczna, prawie płaska pozycja
  • Automatyczna regulacja wkładki dla wcześniaków i drobnych noworodków.
  • 11 pozycji regulacji zagłówka z zintegrowanymi pasami
  • Teleskopowy system ochrony bocznej L.S.P
  • Zintegrowana budka XXL
  • System podróżny z fotelikami CYBEX i wózkami innych marek
  • Kompatybilny z nową regulacją ECE R-44/04 z suplementem 7

Dzięki płaskiej pozycji - fotelik łatwo zmienia się w gondolę - poza samochodem. Innowacyjny system podróżny uzupełniony o teleskopową ochronę boczną, prawie płaską pozycję wewnątrz auta, budkę XXL z UVP50+. 11 pozycji regulacji zagłówka, zmienia równocześnie kąt siedzenia i długość pasów. Efekt: fotelik rośnie razem z dzieckiem.

Nowe możliwości Cloud Q. Może być rozłożony do pozycji leżącej. Długi podnóżek i płaska pozycja, dziecko może leżeć wygodnie i ergonomicznie prawidłowej pozycji.

Kąt może być łatwo regulowany jedną ręką, bez potrzeby wyjmowania dziecka z fotelika. Połączenie z jednym z wózków CYBEX, CLoud Q tworzy harmonijny travel system. Dzięki płaskie pozycji, fotelik przeistacza się w praktyczną i funkcjonalną gondolę na pierwsze miesiące. Śpiące dziecko może odpoczywać bezpiecznie i wygodnie.

Cloud Q jest zaadaptowany do potrzeb nawet najmniejszych noworodków i wcześniaków. Dzieci mają jeszcze słabo rozwinięte mięśnie i odruchy.  Opadanie głowy może powodować trudności z oddychaniem podczas snu. Należy temu zapobiegać, gdyż jest to bardzo niebezpieczne.

Jednym z największych wyzwań dla inżynierów, zaangażowanych w rozwój bezpieczeństwa dzieci w samochodzie, jest optymalne przewożenie wcześniaków i bardzo małych noworodków. W takich przypadkach mięśnie szyi i odruchy nie są jeszcze właściwie rozwinięte. Niestety może to prowadzić do opadania głowy dziecka podczas snu. W konsekwencji utrudniając oddychanie. Regulacja zagłówka z pasami pozwala na to, aby fotelik rósł wraz z dzieckiem. Fotelik, dzięki temu, zapewnia więcej miejsca dla dużych dzieci.

Teleskopowy system L.S.P w połączeniu z absorbującą energię skorupą fotelika pochłania siły powstałe przy uderzeniu bocznym

Nowy system teleskopowy osłon bocznych L.S.P. może być łatwo regulowany. Siła uderzenia jest przekazywana już we wczesnym stadium przez osłonę od strony drzwi na skorupę fotelika. Elastyczny materiał i struktura fotelika absorbują energię, utrzymując ją z dala od dziecka.

Połączenie regulowanego zagłówka z teleskopowym systemem ochrony bocznej L.S.P. Aton Q wyznacza nowe standardy bezpieczeństwa przy zderzeniu bocznym.

Nowy, zintegrowany z pasami, zagłówek może być regulowany w jedenastu pozycjach. Długość pasów zmienia się automatycznie do wysokości zagłówka. Pozwala to uniknąć trudności w dopasowaniu oraz błędnego zapinania.

ZAPYTAJ O CZAS REALIZACJI.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Fotelik samochodowy Cybex Cloud Q Autumn Gold

Fotelik samochodowy Cybex Cloud Q Autumn Gold

Fotelik Cloud Q jest zwycięzcą w teście bezpieczeństwa w grupie 0+ przeprowadzonym przez niemiecki Stiftung Warentest (06/2015). Jako jedyny fotelik otrzymał wynik "bardzo dobry". Nowa płaska pozycja poza autem.  Nadzwyczajna ochrona i komfort w samochodzie i poza nim.

Skontaktuj się z nami
609 043 838 lub (32) 206 96 90