Parole łóżeczko-tapczanik 140x70

Łóżeczko-tapczanik 140x70cm z kolekcji Parole przeznaczony jest dla niemowlaka i starszego dziecka. Parole to klasyczna, subtelna kolekcja mebli dla dzieci i młodzieży

Więcej szczegółów

Czas realizacji 6 tygodni

1 299,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Parole to klasyczna, subtelna kolekcja mebli dla dzieci i młodzieży, inspirowana popularnym stylem prowansalskim. Chcąc dać jeszcze więcej możliwości aranżacyjnych, zaprojektowaliśmy urocze grafiki, które nadrukowane na drzwiach szafy i komody tworzą niepowtarzalny klimat, zarówno w pokoju niemowlęcia, jak i starszego dziecka.

Łóżeczko-tapczanik 140x70cm z kolekcji Parole przeznaczony jest dla niemowlaka i starszego dziecka. Posiada funkcję przekształcenia w tapczanik dla większego dziecka, trzy poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki. Boki ze szczebelkami są zakończone plastikową nakładką, zapobiegającą gryzieniu przez dziecko. Dzięki dobrze przemyślanej konstrukcji, która pozwala w początkowym etapie regulować wysokość materaca oraz wyjmować szczebelki dziecko może samodzielnie oraz bezpiecznie wychodzić i wchodzić z i do łóżeczka. Kolejnym etapem jest bezproblemowe pozbycie się części ze szczebelkami, a tym samym przekształcenie łóżeczka dla maluszka w tapczanik dla przedszkolaka.

Materiały i wykonanie

Łóżeczko-tapczanik wykonany jest z płyty MDF, poza leżyskiem i szczebelkami, które wykonane są z drewna (leżysko - sosna, szczebelki – buk).  Łóżeczko-tapczanik dostępny jest w białym kolorze.

Jakość i bezpieczeństwo

Łóżeczko-tapczanik Parole jest atestowane i zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości. Pięknie prezentuje się wśród innych mebli z kolekcji Parole. Doskonale spełnia swoją funkcję także jako samodzielny element.

Możliwości łączenia

Łóżeczko-tapczanik dostępne jest bez materaca, stelaż pod materac jest zawsze dołączony. Do łóżeczka można dokupić małą barierkę zabezpieczającą. Cena łóżeczka nie obejmuje materaca i barierki. Produkt do samodzielnego montażu.

wymiary zewnętrzne : 158/74/100,5 cm

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA TO 6 TYGODNI.

Dane techniczne

materiał płyta MDF

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Parole łóżeczko-tapczanik 140x70

Parole łóżeczko-tapczanik 140x70

Łóżeczko-tapczanik 140x70cm z kolekcji Parole przeznaczony jest dla niemowlaka i starszego dziecka. Parole to klasyczna, subtelna kolekcja mebli dla dzieci i młodzieży

Skontaktuj się z nami
609 043 838 lub (32) 206 96 90