Płatności

Formy płatnościDokonując zakupów w naszym sklepie, mogą Państwo wybrać najdogodniejszą dla siebie w danej chwili formę płatności. Zapłaty można dokonać w momencie składania zamówienia, a także przy odbiorze zamówienia. Poniżej zamieszczamy specyfikę różnych metod płatności dostępnych w sklepie eneduerabe.pl

PRZELEW BANKOWY

Za zamówione produkty można zapłacić przelewem. Dane do przelewu znajdziecie Państwo w e-mailu potwierdzającym zamówienie lub w zakładce "Numer konta bankowego".


ZA POBRANIEM


Wybierając sposób płatności za pobraniem, za zakupione produkty płacicie Państwo gotówką w momencie odbioru przesyłki bezpośrednio kurierowi.

 

SZYBKI SYSTEM INTERNETOWY Payeezy

 

Z Payeezy zapłacisz za swoje zakupy szybko i wygodnie. Otrzymasz także potwierdzenie wpłaty poprzez e-maila wysyłanego przez Payeezy. Do wyboru masz następujące metody płatności.

  • karta kredytowa (Visa / Mastercard)

Za zamówienia możecie Państwo w bezpieczny sposób zapłacić kartą kredytową. Wszystkie płatności dokonywane za pomocą kart w sklepie eneduerabe.pl autoryzowane są w ciągu 24 godzin. Realizacja płatności odbywa się za pośrednictwem firmy Payeezy.

  • przelew elektroniczny

Forma płatności zbliżona do przelewu bankowego, jednak przebiegająca dużo szybciej. Podczas składania zamówienia zostają Państwo przekierowani do witryny internetowej swojego banku, gdzie można dokonać przelewu w czasie składania zamówienia. Po jego dokonaniu nasz system otrzyma informację o płatności. Forma ta jest najszybsza, gdyż pieniądze przelewane są w trybie online z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa.

ODBIÓR OSOBISTY - GOTÓWKA LUB KARTA PŁATNICZA

W przypadku, gdy zdecydujecie się Państwo na odbiór zamówienia w naszym punkcie odbioru możecie zapłacić gotówką lub kartą płatniczą.


Skontaktuj się z nami
609 043 838 lub (32) 206 96 90