Ines przewijak do komody

Ponadczasowa  romantyczna kolekcja Ines w klasycznym stylu, zdobiona jest stylowymi frezami, przez co nadaje nowoczesny efekt wizualny.

Więcej szczegółów

Na zamówienie

185,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Przewijak, montowany jest na komodzie Ines, który można zdemontować gdy maluszek dorośnie.  
Wymiary przewijak: 60 x 79,5 x 8 (szer. x gł. x wys.)
Materiał: MDF.

Meble wykończone są specjalnie wyselekcjonowaną farbą włoskiego dostawcy, która ma wyjątkowe funkcje utwardzające, dzięki czemu meble są odporne na dwa typy uszkodzeń:
- chemiczne: chroni przed działaniami cieczy typu woda, mleczka, oliwki i inne detergenty
- mechaniczne: chroni przed wszelkiego rodzaju zarysowaniami powstałymi w skutek użytkowania mebli.
Dobrana farba tworzy idealnie gładką strukturę powłoki tzw. zamkniętoporową. Specjalne substancje matujące tworzą efekt delikatnej satyny.

Farba posiada wszystkie wymagane certyfikaty,. Dodatkowo, przed wdrożeniem do sprzedaży wylakierowany mebel testowany jest w laboratoriach pod względem emisji.  Dzięki  specjalnie utwardzonej, „zsieciowanej” farbie, nie emitowane są żadne substancje szkodliwe. Powłoka lakiernicza po utwardzeniu staje się ciałem stałym. 

 

Dodatkowe informacje:

  • Meble dostarczane są w paczkach do samodzielnego zmontowania. Do każdego mebla dołączona jest szczegółowa instrukcja montażu, która krok po kroku pokazuje jak należy zmontować dany mebel. W paczkach znajduje się również wyposażenie niezbędne do zmontowania mebli.

ZAPYTAJ O CZAS REALIZACJI.

Dane techniczne

materiał płyta MDF

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Ines przewijak do komody

Ines przewijak do komody

Ponadczasowa  romantyczna kolekcja Ines w klasycznym stylu, zdobiona jest stylowymi frezami, przez co nadaje nowoczesny efekt wizualny.

Skontaktuj się z nami
609 043 838 lub (32) 206 96 90