Barcelona łóżeczko 60x120

Kolekcja mebli Barcelona to piękny w swojej prostocie zestaw sosnowych mebli, który zachwyca oryginalnym stylem wykonani.

Więcej szczegółów

Czas realizacji 6 tygodni

869,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Łóżeczko pod materac 120x60cm z kolekcji Barcelona przeznaczone dla niemowlaka. Posiada trzy poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki. Dzięki dobrze przemyślanej, konstrukcji, która pozwala w początkowym etapie regulować wysokość materaca oraz wyjmować szczebelki dziecko może samodzielnie oraz bezpiecznie wychodzić i wchodzić z i do łóżeczka.

Materiały i wykonanie

Wykonane jest z litego drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów. Zostało pomalowane ekologicznymi farbami wodnymi, dzięki czemu zapewniono mu prawidłowy proces oddychania oraz wyeliminowano czynnik mogący powodować u dzieci alergie.

Jakość i bezpieczeństwo

Łóżeczko jest atestowane i zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości.

Możliwości łączenia

Łóżeczko Barcelona wyposażone jest w dekor z napisem El Rey (hiszp. król) lub La Reina (hiszp. królowa) do wyboru dla małego króla lub królowej. Łóżeczko występuje w kolorze białym. Dostępne jest bez materaca, stelaż pod materac jest zawsze dołączony. Pasuje zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki. Produkt do samodzielnego montażu. Do łóżeczka można dokupić szufladę.

Wymiar zewnętrzny: 124/68/87 cm

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA TO 6 TYGODNI.

Dane techniczne

materiał drewno

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Barcelona  łóżeczko 60x120

Barcelona łóżeczko 60x120

Kolekcja mebli Barcelona to piękny w swojej prostocie zestaw sosnowych mebli, który zachwyca oryginalnym stylem wykonani.

Skontaktuj się z nami
609 043 838 lub (32) 206 96 90