Mini łóżeczko 60x120

Kolekcja Mini to nowoczesny i elegancki zestaw mebli stworzony z myślą o zmieniających się potrzebach rosnącego dziecka.

Więcej szczegółów

Czas realizacji 6 tygodni

729,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Łóżeczko pod materac 120x60cm z kolekcji Mini przeznaczone dla niemowlaka. Posiada trzy poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki. Dzięki dobrze przemyślanej konstrukcji, która pozwala w początkowym etapie regulować wysokość materaca oraz wyjmować szczebelki. Boki ze szczebelkami są zakończone plastikową nakładką, zapobiegającą gryzieniu przez dziecko.

Materiały i wykonanie

Boki ze szczebelkami, stelaż oraz kolorowe elementy dekoracyjne łóżeczka wykonane są z litego drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów. Szczyty łóżeczka wykonano z płyty laminowanej. Łóżeczko występuje w kolorze białym. Dodatki w kolorach do wyboru: pudrowy róż i szary.

Jakość i bezpieczeństwo

Łóżeczko Mini jest atestowane i zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości.

Możliwości łączenia

Łóżeczko dostępne jest bez materaca, stelaż pod materac jest zawsze dołączony. Produkt do samodzielnego montażu. Łóżeczko może funkcjonować z szufladą. Cena łóżeczka nie obejmuje materaca, szuflady i barierki. Produkt do samodzielnego montażu.

Wymiar zewnętrzny: 124,5/67/87 cm 

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA TO 6 TYGODNI.

Dane techniczne

materiał drewno+płyta laminowana

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Mini łóżeczko 60x120

Mini łóżeczko 60x120

Kolekcja Mini to nowoczesny i elegancki zestaw mebli stworzony z myślą o zmieniających się potrzebach rosnącego dziecka.

Skontaktuj się z nami
609 043 838 lub (32) 206 96 90